Recenzie Nintendo

Wii Sports

Overený zákazník Datacomp.sk Overený zákazník

Pridané: 19. februára 2013

Zakúpený v Datacomp.sk

• fakt dobrá hra pre voľné chvíle a zle počasie... neomrzí
  • ziadna kariera a zhorsený komfort pri hre viac hračov (nutnost prepožičavania si ovládača)

túto hru som naozaj dlho zháňal, väčšinou je tato hra súčasťou balenia s konzolou.

FlingSmash

2 v 1 = lepšia cena

Overený zákazník Xzone.sk Overený zákazník

Pridané: 5. januára 2013

Zakúpený v Xzone.sk

• absencia navodu v slovencine aj cestine. a to pre 11 rocne dieta je podstatny problem... (aj na internete...)

Nintendogs + Cats - Golden Retriever and New Friends

Nintendogs + Cats - Golden Retriever and New Friends

Overený zákazník Xzone.sk Overený zákazník

Pridané: 27. decembra 2012

(naposledy upravené 27. decembra 2012)

Zakúpený v Xzone.sk

• Interaktivne
  • rozvíja dieťa vo vzťahu k zvieratam
  • naucne
  • mile
  • chyba Slovenska alebo Česká jazyková mutacia.

Hra plní účel pre ktorý bola kupena. Dcéra ju zboznuje. Ťa lokalizacia na SK alebo CZ v nej ale chyba. Takto chodí dcéra za mnou, aby som jej prekladal inštrukcie. Samostatne si ju tak zahrať velmi nevie. Inak nemám žiadne výhrady. Tutorialy su jasne popisane, hráč sa v hre nestrati. Odporúčam pre deti max do tých 9-10 rokov.

Pridané: 31. marca 2012

• je super
  • nic

je super

Pridané: 17. marca 2012

• mv,
  • mfd

dsn vnm ,kfblbkjfkjbl.kbjhkvb jhfv fjvb kfjhbv iubf kjhfb ujfb kjfbsd kjba kkjbv kjbdf khjfbv kjhbdf khbdf kbfd kjsdf kjfsb mjkbfskjbfskjfbskfbskfb ksjdfb kjb kjb kjb kjb kjb kj bkjb kj bkj bkj bkj bk jbk jbk jbk jbk jbk jbk bk jbk jbk jbk jbk jbk bk b kbk bk b kjbkjbkbk bk bk bk bk b kz f gzgzu g j hj jj j jg i d f guo b bio inu nu uuiouizh gtzi gtz t tu oiu uiz ftft ft o tz ftzftz u gzui z f f g iu iz f gfz uzi uioz iu uhi gzugzuouftiu gz ggfiiiguigtufuogf ozg zog z g gzi irguoqrwpi wuhp piuhrf p qio piorfhu p rfuif fuiodg ruiog quigh qiruhg irfu ho rugfh qpweriofuh qiuerfh qeroigfuv qoirugfigbiufgn ufjvbieuboiusv ifvoiufvdoufsdv ifhubisbugdiubgfvbv iuvfiugvaefiukgbfaweifuwehb hubdfsuvbioubsdfvoufsdv osfuivdhousdfvhoiuhfvsd osdfuhouivhsdohsvef osifhdvosdfihofvhds scfvhosfihvf qoi zugpqiorufh qoi qeiwf qoiudfh qoifuh afshdiqráofhsvíoaerfvh irfudvairfudb iudrf iugfrb ewvj

Epic Mickey

Epic Mickey

Pridané: 31. októbra 2011

(naposledy upravené 31. októbra 2011)

• dobrá grafika
  • zaujímavý príbeh
  • ľahké ovládanie
  • zaujme aj starších
  • kamera
  • anglický jazyk

Veľmi dobrá a zaujímavá hra. Niekedy sa treba aj zamyslieť a použiť logiku, aby ste mohli pokračovať. Mínusom je, že pri minutí životov alebo vypnutia hry sa ťažko zabité alebo ochočené príšerky znova vracajú do pôvodného stavu a sú pripravené znova vám ublížiť. Ale plus, že splnené úlohy v leveli pri zabití alebo vypnutí ostanú splnené. Vrelo odporúčam, už len pre zážitok z krásnej grafiky a zaujímavého príbehu. Síce patrí medzi drahšie hry, čo je u Wii bežné, ale stojí to za to.

Pridané: 5. júla 2011

• lepší dizajn oproti predoslemu modelu tlacitko start na boku (pri hrani ste niekedy omilom vypli hru) vela vela hier
  • výdrž batérie (15 h pri minimalnom osvetlení (to je ako na starom modeli))
  • lesklí povrch na ktorom ostávajú otlačky

Rozhodoval som sa medzi ds lite a dsi ale kupil som si ds lite pretoze je lacnejsie a je tu viac vyhod ako nevyhod co sa o dsi povedat neda

Doporučenia: doporučujem vam aby ste si kupili handricku, sluchatka sa zapojit daju ale hudba sa prehravat neda (iby pre hry)

Pridané: 12. apríla 2011

(naposledy upravené 12. apríla 2011)

p

Pridané: 8. februára 2011

• rdf
  • f

f

Pridané: 31. januára 2011

• Dotykový displej
  • ovládanie
  • softvér na fotky je veľmi dobrý
  • ľahké ovládanie
  • váha jak pierko
  • výdrž baterky asi tak 8 h len tak zapnuté s jasom na 1
  • tlačítka
  • pamäť na internete
  • problémy s pripojením na internet
  • veľkosť treba mať veľké vrecká.
  • zvuk není veľmi dobrý.

Perfektné ovládanie, pozor na tlačítka pri rýchlom a aktívnom používaní sa môžu pokaziť (Na slovensku je len jedna oficiálne firma ktorá môže robiť opravy).
Zle možnosti na prehrávanie hudby a ovládanie softvéru.
Foťáky celkom dobre veľke plus možnosť uploudnúť fotky na Facebook. Hry slabšia grafika ale ovládanie to kompenzuje.
Hack je možne zaviesť ľahko. Urobí to aj človek ktory vie robiť s pc, ale musí pozerať na internet.
Pamäť na internetové stránky nestačí je slabá rozhodne toto zariadenie je na hry a hudbu a fotky na internet nemá dobru pamäť. Lacná cena.vhodne pre deťí od 3 do 13 rokov.
SD karty nemusia byť od nintenda.Problémy
s pripojením na internet.

Pridané: 16. novembra 2010

• nic
  • vsetko

rfedfded

Pridané: 27. júla 2010

(naposledy upravené 3. januára 2011)

Velkou výhodou je to,že si ho môžete odniesť kam len chceťe !

Pridané: 27. júla 2010

• štýlový design
  • ovládanie
  • grafika hier
  • malý displej

Verte tomu že vďaka re-designu je NDSI teraz nielen krajšie, ale aj oveľa menšie a kompaktnejšie.Nintendo DS Lite vychádza zo svojho revolučného predchodcu a jeho nový skvelý dizajn, skutočne vreckové rozmery a hardwarová vylepšenia ho predurčujú k úspechu. Lite verzia svojho predchodcu prekonáva po všetkých stránkach a ak nad kúpi NDSI uvažujete, stopercentne vám odporúčam porozmýšlať aj o DS Lite. Na druhú stranu, ak už NDSI vlastníte, určite nebudete chcieť minúť niekoľko tisíc za niečo, čo už v podstate máte.Takže kúpu odporúčam pretože ja som s touto konzolou úplne spokojný je proste skvelá a naozaj veľmi praktická.Jediné čo môžem tejto konzoli vytknúť je veľkosť displeja pri ktorom tak povediac môžete prísť o oči lebo je veľmi malý a na slnku nevidíte skoro nič čo veľmi zamrzí viacerých hráčov a práve kvôli tomuto faktu možno zmenia svoje rozhodnutie a kúpia si konzolu s lepšou čitateľnosťou.

Pridané: 8. júna 2010

• Má 2 kamery s vysokým rozlíšením.
  • Upravovanie snímok prakticky lepšie než skicár na PC.
  • Hry vymakané na 100%.
  • Dostupnosť internetu veľmi rýchla a jednoduchá.
  • V krajinách ako SK, CZ nefunguje DSi shop ale to dúfam spravia ;-)

Mám nintendo DSi a mám s ním skúsenosti. Len že je tu protivník PSP ktorí s niektorími funkciami je lepší....Inak je super !!!

Wario Ware: Do it Yourself

Wario Ware: Do it Yourself

Pridané: 12. mája 2010

• zábavná
  • nie je vela akce

lebo je tradične dobrá

Pridané: 20. novembra 2009

(naposledy upravené 21. novembra 2009)

• Preto lebo nintendo ds je jedinečny a

vyborne

Pridané: 11. novembra 2009

• Nízka hmotnosť.
  • Miniatúrne rozmery.
  • Hra "celým telom"
  • Detekcia mimiky hráča.
  • Vysoká cena.

Sympatická hračka, ktorá má však podľa mňa príliš vysokú cenu a menej prepracované hry ako Playstation Portable. Oproti Playstationu má výhodu v prepracovanom systéme detekcie mimiky a hry "celým telom." Zdá sa mi pridrahá.

Zobrazujem 421 - 438 zo 438 recenzií 1...18 19 20 21 [ 22 ]